Lavazza Qualità Oro 250gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Qualità Oro 250gr | Мелено

320 ден

Уникатна комбинација од 6 врсти на Арабика кафе зрно, едни од најдобрите во Централна и Јужна Америка, стручно обработена и совршено измешана.

Интензитет:  5 

На залиха

Lavazza Qualità Oro 250gr | Мелено
750425 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.