ILLY Intenso 250gr | Мелено - E-HORECA

ILLY Intenso 250gr | Мелено

439 ден

Интензивното печено кафе со пријатнен вкус и нежни ноти на какао и суво овошје.

Нема на залиха

ILLY Intenso 250gr | Мелено
750414 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.