ILLY Classico 250gr | Мелено - E-HORECA

ILLY Classico 250gr | Мелено

510 ден

Illy Classico – класичното печено кафе, со сладок вкус, деликатни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.

Нема на залиха

ILLY Classico 250gr | Мелено
750412 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.