DolceVita Intenso 250gr - E-HORECA

DolceVita Intenso 250gr

Original price was: 260 ден.Current price is: 79 ден.

Мешавина на кафе составена од 50% зрна Арабика и 50% зрна Робуста, се карактеризира со интензивен вкус и одлична крема. Напредното печење и употребата на јаки и полни сорти на кафе ја прават мешавината Intenso особено рафинирана за љубителите на силното еспресо.

На залиха

DolceVita Intenso 250gr
751286 Бренд: