Davidoff Espresso 57 250gr | Мелено - E-HORECA

Davidoff Espresso 57 250gr | Мелено

390 ден

Тајната на кафето Davidoff Espresso 57 е совршената комбинација на температура и времето на печење. Деликатниот процес на традиционално печење им дава на зрната кафе целосна уникатна арома и карактеристичен вкус. Откријте ја неодоливата арома со лесни чоколадни ноти кои ќе ги воодушеват сите ваши сетила.

Нема на залиха

Davidoff Espresso 57 250gr | Мелено
751502 Бренд: