Tchibo Family 1kg | Мелено - E-HORECA

Tchibo Family 1kg | Мелено

620 ден

Со својот интензивен вкус и богата, карактеристична арома, Tchibo Family е совршен избор за секојдневно уживање во кафето на семејните или пријателските собири.

Нема на залиха

Tchibo Family 1kg | Мелено
751537 Бренд: