Kimbo Aroma Classico 250gr | Мелено - E-HORECA

Kimbo Aroma Classico 250gr | Мелено

210 ден

Мешавината на печено мелено кафе KIMBO Aroma Classico е направена од внимателно одбрани и печени премиум зрна Арабика. Шолја KIMBO кафе за чисто задоволство во кое било време од денот!

На залиха

Kimbo Aroma Classico 250gr | Мелено
750495 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.