Fitness Coffee Antioxidant 250gr - E-HORECA

Fitness Coffee Antioxidant 250gr

399 ден

Фитнес кафето е револуционерен патентиран премиум производ кој го комбинира вкусот на луксузното италијанско кафе избалансирано со природни билки кои му ги даваат на телото потребните хранливи материи. 100% природен производ, без додадени стимуланси, шеќери, вештачки бои, конзерванси и адитиви.
Фитнес кафето содржи 90% избрани сортни зрна Арабика и 10% Робуста збогатено со 16 билки кои го забрзуваат метаболизмот и антиоксидативната активност на кафето (300% повеќе антиоксиданти од зелениот чај). Идеален избор за оние кои спортуваат и следат здрава исхрана. Исто така, помага при слабеење, како и за забрзување на метаболизмот.

На залиха

Fitness Coffee Antioxidant 250gr
751289
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.