Tchibo Milano Style 250gr | Мелено - E-HORECA

Tchibo Milano Style 250gr | Мелено

240 ден

Tchibo Espresso Milano е кафе во милански стил со најдобрите зрна кафе Арабика. Лесната арома на овошје и темно чоколадо го истакнува потеклото на кафето.
Со интензивен вкус и посебена и уникатна арома.

Нема на залиха

Tchibo Milano Style 250gr | Мелено
750492 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.