Twix Limited Edition Мелено Кафе 283.4gr - E-HORECA

Twix Limited Edition Мелено Кафе 283.4gr

Original price was: 850 ден.Current price is: 750 ден.

Мелено премиум кафе со ноти на вкусната чоколада Twix. Со избалансиран вкус, совршена количина на сладост од карамела, колачиња и млечно чоколадо.

На залиха

Twix Limited Edition Мелено Кафе 283.4gr
752353