M&M Limited Edition Мелено Кафе 283.4gr - E-HORECA

M&M Limited Edition Мелено Кафе 283.4gr

Original price was: 850 ден.Current price is: 750 ден.

Меленото кафе на m&m е уникатна и вкусна мешавина од премиум зрна Арабика со ноти на светски познатата чоколада m&m. Ова кафе е дизајнирано да обезбеди уникатно кафе искуство.

На залиха

M&M Limited Edition Мелено Кафе 283.4gr
752350