Illy Decaf 250gr | Мелено - E-HORECA

Illy Decaf 250gr | Мелено

510 ден

Класичното печено кафе, без кофеин, има долготрајна сладост и нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.

Нема на залиха

Illy Decaf 250gr | Мелено
751059 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.