NeroNobile Aroma Forte 250gr | Мелено - E-HORECA

NeroNobile Aroma Forte 250gr | Мелено

79 ден

Нема на залиха

NeroNobile Aroma Forte 250gr | Мелено
750440 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.