Davidoff Rich Aroma 250gr | Мелено - E-HORECA

Davidoff Rich Aroma 250gr | Мелено

390 ден

Кафе кое ќе ги разбуди вашите сетила. Богатата арома е хармонична, уникатна, неповторлива – инспирирана од нашата желба за живот. Со интензивен и силен вкус и малку кисели ноти. За да се добие совршениот рецепт и да се создаде уникатна мешавина, со интензивен вкус и пријатна киселост, специјално се избрани најдобрите зрна кафе од Јужна Америка и Источна Африка. Davidoff Rich Aroma е сон на секој љубител на кафе.

На залиха

Davidoff Rich Aroma 250gr | Мелено
751504 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.