Costa The Signature Blend | Nespresso - E-HORECA

Costa The Signature Blend | Nespresso

280 ден

Број на капсули:  10  

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

Нема на залиха

Costa The Signature Blend | Nespresso