Lavazza Decaffeinato Ricco | Nespresso - E-HORECA

Lavazza Decaffeinato Ricco | Nespresso

220,00 ден

Комплетна бразилска арабика и слатка, југоисточна азиска Робуста даваат кадифена мешавина со сладок и богат вкус, благодарение на природниот метод на елиминација аромата на зрното е потполно зачувана  Капсули Компатибилни со Nespresso®

Број на капсули:  10 
Интензитет:  6 

 

ПОДАРОК СЕТ ФИЛЏАНИ на нарачки на капсули +3000 ден

Во залиха

Lavazza Decaffeinato Ricco | Nespresso