Lavazza Colombia | Nespresso - E-HORECA

Lavazza Colombia | Nespresso

Original price was: 220 ден.Current price is: 199 ден.

Ова богато Арабика кафе со префинет и избалансиран вкус и пријатни овошни ноти се одгледува високо на Андите, на територија обележана со високи вулкански земјишта и длабоки шуми.

Број на капсули:  10 
Интензитет:  6 

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

Нема на залиха

Lavazza Colombia | Nespresso