Lavazza Delicato | Nespresso - E-HORECA

Lavazza Delicato | Nespresso

Original price was: 220 ден.Current price is: 199 ден.

Зрното Арабика од Бразил и Јужна Америка дава слатка мешавина со деликатни ноти и мирис на планински цвеќиња. Капсули компатибилни со Nespresso® Original * машините за домашна употреба.

Број на капсули:  10 
Интензитет:  4 

Нема на залиха

Lavazza Delicato | Nespresso