Kimbo Aroma Italiano 250gr | Мелено - E-HORECA

Kimbo Aroma Italiano 250gr | Мелено

195 ден

Внимателно избрани и совршено печени мешавини на кафе.

На залиха

Kimbo Aroma Italiano 250gr | Мелено
750497 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.