Kimbo Espresso Napoletano 250gr | Мелено - E-HORECA

Kimbo Espresso Napoletano 250gr | Мелено

230 ден

Со својата мешавина од печено мелено кафе Espresso Napoletano, KIMBO ви дава шанса да го доживеете неспоредливото задоволство од кафето испиено во неаполско кафуле и да уживате во неговиот благ вкус со богата крема.

Нема на залиха

Kimbo Espresso Napoletano 250gr | Мелено
750498 Бренд: