Kimbo Aroma Intenso 250gr | Мелено - E-HORECA

Kimbo Aroma Intenso 250gr | Мелено

210 ден

Мек вкус, богата арома и полн вкус: ова се карактеристиките на оваа мешавина на печено мелено кафе KIMBO Intenso. Кафе за ден полн со енергија.

Нема на залиха

Kimbo Aroma Intenso 250gr | Мелено
750496 Бренд: