DolceVita Cappuccino Di Soia | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Cappuccino Di Soia | Dolce Gusto

136 ден

Број на капсули:  8 

Соја капучино. Вкус и арома на типично капучино, но без лактоза.

Нема на залиха

DolceVita Cappuccino Di Soia | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.