Bristot Buongusto 1kg - E-HORECA

Bristot Buongusto 1kg

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.450 ден.

Интензивна мешавина на еспресо, со полно тело и богат вкус со ноти на јаткасти плодови, какао и житарици. Мешавина што ќе ги воодушеви оние кои не сакаат киселост во кафето. Идеалното кафе за појадок!
50% Арабика. 50% Робуста.

На залиха

Bristot Buongusto 1kg
752271 Бренд: