Bristot Rainforest 1kg - E-HORECA

Bristot Rainforest 1kg

Original price was: 2.700 ден.Current price is: 2.100 ден.

Мешавина од неколку бразилски сорти на Арабика и минимална количина на индиска Робуста. Кафе сертифицирано од Rainforest Alliance. Со неодоливи ноти на бадем и суво овошје.

Нема на залиха

Bristot Rainforest 1kg
752272 Бренд: