Bristot Tiziano 1kg - E-HORECA

Bristot Tiziano 1kg

Original price was: 2.200 ден.Current price is: 1.690 ден.

Tiziano е LUXURY мешавина од Bristot со внимателно одбрани зрна Арабика од Јужна и Централна Америка, пред се Колумбија и Гватемала.

На залиха

Bristot Tiziano 1kg
750989 Бренд: