Bristot Premium 1kg - E-HORECA

Bristot Premium 1kg

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.250 ден.

Деликатна мешавина со неодоливи ароми на лешник, житарици и карамела. Со мала киселост што потсетува на какао. Со ноти на лешник, шеќерна трска и суво овошје.

На залиха

Bristot Premium 1kg
752337 Бренд: