MOAK Intenso Soul | Nespresso - E-HORECA

MOAK Intenso Soul | Nespresso

240 ден

Нема на залиха

MOAK Intenso Soul | Nespresso
752100
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.