Lavazza Espresso Cremoso 1kg - E-HORECA

Lavazza Espresso Cremoso 1kg

1.300 ден

Нежно еспресо со постојана крема и пријатен вкус со ноти на чоколадо. Слатко и ароматично. Lavazza Cremoso Espresso е идеална мешавина за сите кои сакаат да уживаат во вкусно кафе секој ден.

Нема на залиха

Lavazza Espresso Cremoso 1kg
751060 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.