Lavazza Crema e Gusto Forte 1kg - E-HORECA

Lavazza Crema e Gusto Forte 1kg

880 ден

Crema e Gusto Forte е мешавина составена главно од слатката бразилска Арабика и најдобрата робуста на Америка, Азија и Африка. Најдоброто од трите континенти.

Нема на залиха

Lavazza Crema e Gusto Forte 1kg
751230 Бренд: