Lavazza Suerte 1kg - E-HORECA

Lavazza Suerte 1kg

599 ден

Lavazza Suerte е комбинација на солиден вкус и незаборавна арома: неговиот карактер, совршена и урамнотежена комбинација на мекост и јачина, е резултат на умереното пресирање на зрното кафе Лаваца. Вистинско кафе за уживање со семејството и пријателите.

(цената е изразена во единица килограм)
Пакувавање: 6/1kg

Нема на залиха

Lavazza Suerte 1kg
750423 Бренд: