Bristot Cremoso | Nespresso - E-HORECA

Bristot Cremoso | Nespresso

260 ден

Нема на залиха

Bristot Cremoso | Nespresso
752102
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.