De'Longhi Nespresso Inissia Black - E-HORECA

De’Longhi Nespresso Inissia Black

7.500 ден

Тежина (кг): 2,4
Номинален напон / фреквенција (V ~ Hz): 220-240 V / 50-60 Hz
Моќност (W): 1260
Боја: црна
Автоматско исклучување: Да
Сад за капсули: 11 капсули
Контроли: Копчиња
Димензии (мм): 120х320х230
Автоматски дозер: ✓
Можност за персонализирање и меморирање на пијалоци: ✓
Однапред поставени функции: Еспресо, Долго еспресо
Притисок на пумпа (bar): 19
Капацитет на контејнер со вода (L): 0,7
Материјал на тело: Пластика

 

    БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

*Со нарачка на овој кафемат ве следуваат 14 Nespresso капсули гратис.

Не е на залиха

De’Longhi Nespresso Inissia Black