Nespresso Pixie Electric Red - E-HORECA

Nespresso Pixie Electric Red

10.999 ден

 • Тежина: 2,8 kg
 • Висина: 23,5 cm
 • Резервоар за вода што се одвојува: 0,7 Lt
 • Капацитет на садот за искористени капсули: 10
 • Ниво на моќност (во вати): 1260 вати
 • Димензии (ШxДxВ): 11,1 x 23,5 x 32,6 cm
 • Должина на кабел: 80 сантиметри
 • Послужавник за одвод на склопување за Latte Macchiato чаши
 • Гаранција: 2 години
 • Притисок: 19 бари
 • Подобрено време на загревање
 • Автоматско исклучување на машината по 9 минути неупотреба, се програмира
 • Складирање на кабел
 • Брзо загревање
 • Произведно во Швајцарија

 

Нема на залиха

Nespresso Pixie Electric Red
751905 Бренд: