Nespresso DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black - E-HORECA

Nespresso DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black

Original price was: 7.500 ден.Current price is: 4.490 ден.

Додадете свеж и нов изглед на вашата кујна со Nespresso Vertuo Pop машината во елегантна црна боја. Подгответе врвно кафе едноставно и брзо со притискање на едно копче. Секоја капсула се анализира со нејзината шифра и со тоа се прилагодуваат параметрите за подготовка. Потоа, системот за екстракција со технологијата “центрифузија” ги подобрува аромите на секоја мешавина. Оваа паметна машина автоматски се ажурира за да го обезбеди најдоброто Nespresso искуство.

  • Тип на машина: Автоматска
  • Вид на кафе: Капсули
  • Тип на капсула: Nespresso Vertuo
  • Притисок на пумпата: Centrifusion™
  • Bluetooth® и Wi-Fi поврзување кое овозможува автоматско ажурирање на софтверот
  • Димензии: 136 x 426 x 250 mm
  • Капацитет на резервоарот за вода: 600 ml
  • Автоматско исклучување: Да – 2 минути
  • Гаранција: 1 година
  • Нето тежина: 3,5 кг

На залиха

Nespresso DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black