Nespresso Essenza Mini Piano Black - E-HORECA

Nespresso Essenza Mini Piano Black

4.800 ден

Компактна и мала кафе машина, лесна за употреба и идеална за подготовка на врвно кафе.
Тежина: 2,3 кг
Резервоар за вода: 0,6 Lt
Капацитет на контејнер за искористени капсули: 6
Димензии (ШxДxВ): 8,4 х 20,4 х 33
Притисок: 19 бари
Гаранција: 1 година
Автоматско исклучување по 9 минути, програмабилно.

На залиха

Nespresso Essenza Mini Piano Black
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.