Nespresso Essenza Mini Intense Grey - E-HORECA

Nespresso Essenza Mini Intense Grey

5.990 ден

Компактна и мала кафе машина, лесна за употреба и идеална за подготовка на врвно кафе.
Тежина: 2,3 кг
Резервоар за вода: 0,6 Lt
Капацитет на контејнер за искористени капсули: 6
Димензии (ШxДxВ): 8,4 х 20,4 х 33
Притисок: 19 бари
Гаранција: 1 година
Автоматско исклучување по 9 минути, програмабилно.

Нема на залиха

Nespresso Essenza Mini Intense Grey