NESCAFÉ Krups Dolce Gusto Mini Me - E-HORECA

NESCAFÉ Krups Dolce Gusto Mini Me

Original price was: 7.500 ден.Current price is: 5.990 ден.

  • Моќност (Watt): 1.600 W
  • Притисок: 15 bar
  • Систем на капсули: Dolce Gusto
  • Сад за вода што се одвојува

На залиха

NESCAFÉ Krups Dolce Gusto Mini Me
751467 Бренд: