Gimoka Gran Festa 1kg - E-HORECA

Gimoka Gran Festa 1kg

400 ден

Одлична мешавина на зрна од индонезиска Арабика (30%) соодветно комбинирана со бразилска Робуста. Соодветниот состав во комбинација со внимателно избраниот метод на печење му дава на кафето необична арома и интензивен вкус. Создава густа крема за совршено еспресо.

Нема на залиха

Gimoka Gran Festa 1kg
751532 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.