Gimoka Gran Bar 1kg - E-HORECA

Gimoka Gran Bar 1kg

400 ден

Мешавина од еспресо со силно тело и интензивна арома, вкусена крема и со чоколадни ноти. Бразилската Арабика во комбинација со азиската Робуста резултира во особено вкусна мешавина од еспресо.

Нема на залиха

Gimoka Gran Bar 1kg
751530 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.