Vergnano Aroma Mio Intenso 1kg - E-HORECA

Vergnano Aroma Mio Intenso 1kg

650 ден

Aroma Mio Intenso е целосна и интензивна мешавина, со ноти на карамела и добро избалансирана киселост. Присуството на Робуста со потекло од Африка и Азија и дава на мешавината вкус на чоколадо. Таа е прилагодена за оние кои сакаат интензивен и целосен вкус.

Нема на залиха

Vergnano Aroma Mio Intenso 1kg
751013 Бренд: