Pellini Vivace No. 82 1kg - E-HORECA

Pellini Vivace No. 82 1kg

1.100 ден

Со полно тело и добро избалансиран вкус. Мешавина усовршена за кафе-баровите. Pellini’s Vivace No. 82 се состои од 60% Арабика и 40% Робуста. Средно печените зрна гарантираат пријатно благ и хармоничен, но интензивен вкус.

Нема на залиха

Pellini Vivace No. 82 1kg
752205 Бренд: