Pellini Cremoso No. 9 1kg - E-HORECA

Pellini Cremoso No. 9 1kg

1.350 ден

Kафе со мек и нежен вкус и многу пријатна арома. Се состои од 70% Арабика и 30% Робуста.

Нема на залиха

Pellini Cremoso No. 9 1kg
751999 Бренд: