Starbucks Espresso Roast 200gr - E-HORECA

Starbucks Espresso Roast 200gr

Original price was: 610 ден.Current price is: 299 ден.

Мешавина од зрна кафе со врвен квалитет од Латинска Америка, печени до темно кафеава боја. Богат и избалансиран вкус со ноти на ореви и какао.
Ова кафе е почеток на Starbucks, прва мешавина што е создадена во 1971 година.
Мешавина со одличен вкус што навистина ја отсликува љубовта кон доброто кафе.

Нема на залиха

Starbucks Espresso Roast 200gr
750354 Бренд: