Lavazza Intenso | Dolce Gusto - E-HORECA

Lavazza Intenso | Dolce Gusto

Original price was: 384 ден.Current price is: 299 ден.

Најдобрите зрна од Арабика од плантажите на Централна-Јужна Америка во мешавина со силните ноти на Робуста доведува во совршенство.
Темното печење му дава тело и силни ноти на карамела.
Дозволете си да бидете освоени од Интензивно еспресо, полно со карактер и вкус.
Капсули компатибилни со машините NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® *

Број на капсули:  16 
Интензитет:  9 

Нема на залиха

Lavazza Intenso | Dolce Gusto