Lavazza Ricco | Blue - E-HORECA

Lavazza Ricco | Blue

Original price was: 2.200 ден.Current price is: 1.990 ден.

Густо, богато еспресо со чоколаден вкус, одлична текстура и дополнителен aftertaste.
Број на капсули:  100 
Интензитет:   9 

Нема на залиха

Lavazza Ricco | Blue
750367 , Бренд: