Lavazza Vigoroso | Blue - E-HORECA

Lavazza Vigoroso | Blue

Original price was: 2.200 ден.Current price is: 1.990 ден.

Многу силна, полно тело, темно печена мешавина, типична за Јужна Италија.
Број на капсули:  100 
Интензитет:  10

Нема на залиха

Lavazza Vigoroso | Blue
750369 , Бренд: