Hausbrandt Academia 1kg - E-HORECA

Hausbrandt Academia 1kg

1.650 ден

Богата мешавина од внимателно избрана Арабика од централна и јужна Америка. Кафе со мазен, но интензивен вкус, средно тело и фина киселост. Има пријатна овошна арома со ноти на какао.

100% Арабика.

Нема на залиха

Hausbrandt Academia 1kg
751119 Бренд: