Lavazza Forte e Deciso | Lavazza Espresso Point - E-HORECA

Lavazza Forte e Deciso | Lavazza Espresso Point

2.200 ден

Број на капсули:  100 
Интензитет: 10

Нема на залиха

Lavazza Forte e Deciso | Lavazza Espresso Point
750545 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.