DolceVita Cioccolatte | A Modo Mio - E-HORECA

DolceVita Cioccolatte | A Modo Mio

199 ден

Број на капсули:  16  
Пијалок со млеко и вкус на чоколадо. Идеално за со појадок за најмладите. Совршен за сите страсни љубители на чоколади.
Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Cioccolatte | A Modo Mio
751164 , Бренд: