20 капсули - E-HORECA

20 капсули

Филтри на Продуктите

Ги прикажува сите 2 резултати

Прикажи 9 12 15
View :
 • Nespresso Компатибилни Капсули

  Jacobs Krönung Crema | Nespresso

  440 ден

  Популарното класично Jacobs Krönung Crema отсега достапно и во форма на капсула. Оваа избалансирана мешавина со неодолива арома е резултат од внимателно избрана Арабика и интензивна Робуста. Комплексна и уникатна арома со избалансиран вкус.
  Број на капсули:  20 

  Во залиха

 • Nespresso Компатибилни Капсули

  Jacobs Café Selection | Nespresso

  440 ден

  Избор на високо квалитетни зрна Арабика во комбинација со Робуста. Има благ вкус и е совршен за подготовка на капучино или лате макијато. Подгответе го вашето еспресо како и вообичаено и додадете топло млеко, ладно млеко или млечна пена.
  Број на капсули:  20 

  Во залиха